کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، از بهترین روشهای مهاجرتی به کانادا می باشد. شما با مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در واقع، بر روی آینده خود و خانواده تان سرمایه گذاری می کنید. سریعترین روش جهت اخذ ویزای اقامت دائم (PR) کانادا و در ادامه دریافت تابعیت کانادایی، بهره گیری از گزینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می باشد.

بسته به ارزش سرمایه خالص شما و تمایلتان به سرمایه گذاری در پروژه ها و بخش های اقتصادی کانادا، مدیران شرکت ها و سرمایه گذاران می توانند از طریق سرمایه گذاری در کانادا مسیر خود به سوی مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت دائم (PR) کانادا را هموار نمایند. کشور کانادا با انواع برنامه های سرمایه گذاری سعی در جذب حداکثری سرمایه گذاران خارجی می نماید.

ویزای لازم جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، می تواند شامل: ویزای سرمایه گذار کانادا، ویزای کارآفرین کانادا و ویزای استارت آپ کانادا باشد. سعی ما در این مقاله ، علاوه بر تشریح جزئیات کامل این روشها، آشنا سازی شما با شرایط و مراحل درخواست هر کدام از این روشها می باشد. کارشناسان مهاجرتی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده ارائه مشاوره ها و اطلاعات بیشتر در این باره و سایر زمینه های مهاجرتی به شما عزیزان می باشند.

امتیازات سرمایه گذاری در کانادا
کانادا کشوری واقع در شمال قاره آمریکا بوده و جزو کشورهای اثرگذار و ذی نفوذ دنیا محسوب می شود. سیستم حکومتی این کشور از نوع پادشاهی مشروطه می باشد. این کشور با سیستم قضایی و دادگاهی مربوطه، نرخ های پایین بیکاری، آمار جرم و جنایت پایین، وضعیت بهداشتی بالا، سیستم آموزشی معروف، قوانین سخت گیرانه و میراث فرهنگی غنی، کشوری توسعه یافته می باشد. کانادا رسما کشوری دو زبانه می باشد.

به دلایل فوق، کانادا کشوری مهاجر پذیر بوده و دارای انواع روش های مهاجرتی خاص می باشد. یکی از این روشها، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می باشد. روش مذکور به متقاضیان فرصت ها و امتیازات نایابی را ارائه می دهد. اولین و اصلی ترین امتیاز حاصل از اخذ ویزای سرمایه گذار کانادا، دریافت سریع اقامت دائم (PR) کانادا می باشد. پس از اقامت کانادا با استفاده از این روش، متقاضیان همچنین می توانند پس از گذشت 5 سال از اقامت خود، پاسپورت کانادایی خود و خانواده شان را اخذ نمایند.

چگونگی مهاجرت به کانادا ازطریق سرمایه گذاری
از روشهای رایج و جذابترین روش مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور می توان به روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری اشاره کرد. بر این اساس، برنامه معرفی شده برای مهاجرت سرمایه گذاران خارجی از نوع برنامه سرمایه گذار کانادایی و ویزای صادره از نوع ویزای سرمایه گذار کانادایی می باشد. اما برای اخذ این ویزا، متقاضیان بایستی دارای صلاحیت هایی باشند:

به منظور کسب صلاحیت درخواست ویزای سرمایه گذار کانادا، متقاضی باید سرمایه خالص با ارزش حداقلی $1.6 میلیون دلار به صورت پس انداز بانکی داشته باشد و نیز سابقه کار مدیریتی 1 ساله داشته باشد. همچنین متقاضی ویزای سرمایه گذار کانادا بایستی تمایل خود به انجام سرمایه گذاری با ضمانت دولتی تا سقف $800000 را اعلام نماید. کارآفرین در این برنامه ملزم به ایجاد شغل مستقیم برای حداقل یک شهروند کانادایی می باشد.

اما مدارک موردنیاز برای مهاجرت به کانادا ازطریق سرمایه گذاری شامل این مدارک می باشد: ارائه پاسپورت بین المللی با اعتبار حداقل 1 ساله، عکس پاسپورتی، تهیه گواهی معاینه پزشکی، گواهی عدم سوء سابقه کیفری، مدرک مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی.

روشهای مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری
کشور کانادا به عنوان بزرگترین کشوره قاره آمریکای شمالی و دومین کشور بزرگ جهان پس از روسیه، از پر رونق ترین و موفق ترین کشورهای جهان محسوب می شود. کانادا دارای یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین اقتصادهای جهان با بخش های اقتصادی عمده شامل بخش: انرژی، منابع طبیعی، اتومبیل سازی و صنایع سنگین می باشد. دلیل اصلی این همه محبوبیت کانادا در عرصه جهانی هم سرمایه گذاری خارجی (FDI) می باشد.

به همین خاطر، سیاست دولت کانادا نیز طراحی و اجرای برنامه های مهاجرتی مختلف جهت تشویق سرمایه گذاران خارجی می باشد. انواع برنامه های مهاجرت سرمایه گذاران به کانادا2019، بر اساس جدول زیر می باشد:

نام برنامه/ وضعیت اقامتی/ شرایط درخواست ویزا
ویزای کارآفرین کانادا PR ✔ 2 سال سابقه کار
✔ حداقل سرمایه تا سقف $ 300,000 CAD
✔ گواهی عدم سوء سابقه
✔ استخدام حداقل 1 شهروند کانادایی
✔ آشنایی به زبان انگلیسی یا فرانسه
ویزای سرمایه گذار کانادا PR ✔ 2 سال سابقه کار
✔ ارزش سرمایه خالص $1,600,000CAD
✔ حداقل سرمایه گذاری تا سقف $800,000CAD
ویزای استارت آپ کانادا PR ✔ ارائه طرح تجاری پیشنهادی
✔ تعهد سرمایه گذاری حداقل $25,000CAN تا $75,000CAN
✔ مدرک مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه
✔ مدرک اثبات تمکن مالی متقاضی
ویزای سرمایه گذار کبک PR ✔ داشتن سرمایه با ارزش خالص $2 میلیون
✔ 2 سال سابقه کار در حیطه مدیریت یا بازرگانی
✔ سرمایه گذاری $1.2 میلیونی در سرمایه گذاری تضمینی دولتی و
✔ قصد سکونت در استان کبک

برنامه ویزای سرمایه گذار کانادا 2019
اگر چنانچه شما تاجر با سابقه یا فردی دارای ارزش سرمایه بالا بوده و بدنبال سرمایه گذاری در بیزینسی در کشور ثالث می باشید، برنامه ویزای سرمایه گذار کانادا می تواند سریعترین مسیر منتهی به اخذ اقامت دائم (PR) کانادا گردد. به نظر کارشناسان امر، شهرت بین المللی اقتصاد و امور مالی کانادا در واقع، نتیجه سیاست استقبال از سرمایه گذاران خارجی می باشد.

بر این اساس، دولت کانادا مهاجران خارجی متقاضی ویزای سرمایه گذار کانادا 2019 را بر پایه تواناییشان در تولید ثروت در کانادا و مشارکت فعال در توسعه اقتصادی این کشور، انتخاب می کند. مراحل درخواست ویزای سرمایه گذار کانادا بدین شرح است:

✔ آماده سازی مدارک زیرنظر وکیل مهاجرتی معتبر

✔ ترجمه اسناد و مدارک مورد نیاز به زبان رسمی کانادا

✔ تکمیل فرم درخواست و امضای آن

✔ ارسال فرم درخواست به ضمیمه مدارک لازم جهت ارزیابی اولیه توسط اداره مهاجرت کبک (در این مرحله هزینه درخواست دولت CAD $15,111 می باشد و بایستی از طریق سفارش پول اداره پست کانادا یا حواله بانکی پرداخت شود)

✔ انجام مصاحبه متقاضیان صلاحیتدار

✔ تایید درخواست متقاضی

✔ سرمایه گذاری CAD $800,000 و صدور CSQ یا گواهی گزینش کبک

✔ صدور کارت PR در صورت تایید نهایی

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذار کانادا
آیا مایل به سرمایه گذاری در کانادا می باشید؟ آیا شرایط اخذ ویزای سرمایه گذار کانادایی را می دانید؟ بی تردید، بهترین و سریعترین روش مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم PR کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می باشد که با توجه به اقتصاد کانادا ایده مطلوبی برای تجار و سرمایه گذاران ایرانی محسوب می شود. اما درخواست ویزای سرمایه گذار کانادا 2019 تابع شرایط و ضوابط خاص خود می باشد:

✔ مدرک اثبات سرمایه خالص شخصی به ارزش 1,600,000CAD $

✔ مدرک 2 سال سابقه بیزینس.

✔ مدیریت موفق شرکت و کنترل درصد سهام به مدت حداقل 2 سال قبل از درخواست

✔ مدیریت حداقل 5 کارمند تمام وقت

✔ تمایل و توانایی سرمایه گذاری تا سقف $ 800,000 CAD

✔ اثبات تمکن مالی جهت حمایت مالی خود و خانواده

خدمات مهاجرتی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همانند ویزای سرمایه گذار کانادا، ویزای کارآفرین کانادا، ویزای تجاری کانادا و برنامه های استارت آپ از جمله مشاوره های تخصصی برای شروع بیزینس شما در کشور کانادا محسوب می شود. جهت پاسخگویی به سوالات شما بزرگواران، لطفا از مشاوره های حضوری و تلفنی رایگان این موسسه برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *