مهاجرت کاری چین

بهترین مشاغل چین

بهترین مشاغل چین

اگر می خواهید از طریق کار به کشور چین مهاجرت کنید، باید بدانید که بهترین مشاغل چین کدامند؟ آینده شغلی و میزان درآمد این مشاغل چگونه می باشد؟ همانطور که چین به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کشور پیشرفته و مسلما بزرگترین اقتصاد در جهان است. از این رو تعداد بی شماری از مشاغل جذاب برای خارجی ها، تجربه کاری جالب، حقوق جذاب و شرایط عالی زندگی در دسترس است. امروزه، چین فرصت های زیادی را از مدرسه با بورسیه های تحصیلی عالی و بورسیه های مختلف تا مشاغل مختلف با درآمد بالا ارائه می دهد. یافتن کار در چین بسیار آسان است. زیرا بازار کالاها و خدمات بسیار زیاد بوده و حتی مصرف کنندگان بیشتری نیز در آن حضور دارند.

به لطف جهانی سازی و رشد اقتصادی، در چند سال گذشته فرصت های خارجیانی که مایل به کار در چین هستند به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در سال 1996، فقط 180000 کارگر خارجی در چین ثبت نام کرده اند، اما از آنجا که امروزه مشاغل زیادی برای خارجی ها در چین وجود دارد، تعداد آنها به سرعت در حال افزایش است. مدتی است که آموزش زبان انگلیسی یکی از زمینه های شغلی اصلی افراد خارجی در چین بوده است. بیشتر مشاغل توسط شرکت های سرمایه گذاری خارجی یا شرکت های بین المللی ارائه می شود که کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به بررسی کامل این موضوع خواهند پرداخت.

بررسی بهترین مشاغل چین

ایجاد شغل در چین از مزایای رزومه شما است. این تجربه شما را به راحتی در نقشه بازارهای بین المللی قرار می دهد. علاوه بر اینکه مشاغل زیادی برای خارجی ها در چین وجود دارد، مهاجران مجذوب این فکر می شوند که در سریعترین رشد اقتصادی جهان کار کنند. بدین ترتیب فرصتی برای تجربه یک فرهنگ کاملا متفاوت هستند. انتخاب کار در چین نشان دهنده تمایل شما برای کار در یک فرهنگ جدید و انعطاف پذیری شما در تجربه بازار متفاوت است.

به طور کلی بهترین مشاغل چین در سال 2022 عبارتند از:

  • معلم زبان انگلیسی
  • تجارت
  • فناوری اطلاعات
  • نویسندگی و رسانه

تدریس زبان انگلیسی از بهترین مشاغل چین

اگر با یک خارجی اتفاقی روبرو شوید که در خیابان های شهرهای مهم چین قدم می زند، احتمال اینکه او معلم باشد بسیار زیاد است. تدریس شاید محبوب ترین انتخاب شغلی بسیاری از خارجی ها باشد و همچنان سالانه باعث جذب متقاضیان مهاجرت از طریق کار در چین می شود. اگرچه این مسئله در سال های اخیر تا حدودی بحث برانگیز شده است (به دلیل افزایش معلمان غیرقانونی/ غیرمجاز)، این بخش همچنان برنده بی چون و چرای انتخاب شغل مهاجران و جزء یکی از بهترین مشاغل چین است.

تحصیل در چین به عنوان یکی از مهمترین ارزش های فرهنگی شناخته می شود. زیرا در آموزش فشرده کودکان از سنین پایین بسیار مشهود است. بنابراین جای تعجب نیست که معلمان خارجی بسیار مورد تقاضا هستند. در موسسات از کودکستان ها تا دانشگاه ها و مراکز آموزش تخصصی مورد نیاز می باشند. حقوق برای مشاغل متوسط تدریس متفاوت است. از این رو بیشتر به نوع مدرسه و باند شهری بستگی دارد. اما به طور کلی می تواند سود بیشتری نسبت به تدریس مشاغل در خانه داشته باشد و برای کار کمتری دارای مزایای زیادی است.

تدریس زبان انگلیسی از بهترین مشاغل چین

تجارت در چین

اگر تجارت نبود، چین ممکن است به همان اندازه که امروز می بینیم به گسترش جهانی خود نمی رسید. چه فایده ای دارد که چین می تواند عملا هر محصولی را با این هزینه پایین تولید کند، اما این محصولات به خارج از کشور صادر نشوند؟ بنابراین تجارت یکی از بهترین مشاغل چین می باشد. تجارت در طول تاریخ طولانی خود کلید اتصال چین با بقیه جهان بوده است. این موضوع به زمانی که جاده ابریشم به عنوان یک مسیر تجاری مورد استفاده قرار می گرفت، بر می گردد. اکنون جاده جدید ابریشم نوید فرصت های جدید تجاری را می دهد.

امروزه، بازرگانان از سراسر جهان راه های بسیار سودآوری را برای خرید محصولات چینی پیدا کرده اند تا بارگیری در ظروف را برای حمل به خانه، جایی که با حاشیه بالا به فروش می رسد، حمل کنند. بزرگترین صنایع چین مانند غول تولیدی گوانجو، یا “شهر کارخانه” کوچک عجیب و غریب ییوو، مملو از خارجی های بلند پرواز است که از طریق تجارت و تجارت از پله های ثروت بالا می روند. جهت اطلاع از شرایط و هزینه زندگی در چین مقاله مذکور را مطالعه بفرمائید.

فناوری اطلاعات از بهترین مشاغل چین

تجارت فناوری اطلاعات چین در حال رونق است. شرکت های کوچک و متوسط ​​فناوری فرصت های شغلی زیادی را در بخش فناوری اطلاعات برای مهاجران خصوصا در شهر ساحلی جنوبی شنژن، منطقه توسعه فناوری پیشرفته Zhongguancun پکن و شانگهای ارائه می دهند. دولت چین بسیار متعهد به توسعه صنعت فناوری است. با چنین پیشرفت های سریع، اغلب آن ها با کمبود متخصصان فناوری اطلاعات در زمینه فناوری اطلاعات و زمینه های مرتبط که پر نشده اند، کمبود متخصص دارند.

به عنوان مثال، اینترنت چینی همیشه با استانداردها و اصول مختلف عمل کرده است که کاملا متفاوت از بازار جهانی است. با این کار، وب سایت ها و شرکت های بزرگ چینی بیشتر و بیشتر به دنبال ایجاد یک بازار بین المللی هستند. این امر مستقیما فناوری اطلاعات را به یکی از مشاغل مورد تقاضای خارجی در چین تبدیل می کند. زیرا آنها برای دستیابی به این هدف به استادان ماهر فناوری اطلاعات خارجی نیاز دارند. به عنوان مثال می توان Alibaba، که پاسخ چینی به آمازون یا eBay است، تیم بزرگی از متخصصان خارجی فناوری اطلاعات، بازاریابی و طراحی را برای تقویت حضور جهانی خود استخدام کرده است.

شغل نویسندگی و رسانه در چین

هر خارجی که موفق به دریافت اقامت چین شود، بلافاصله به یک منبع اطلاعاتی با ارزش تبدیل می شود. زیرا این مزیت را دارد که سبک زندگی و فرهنگ جدیدی را که از چشم یک فرد خارجی تجربه کرده، آن را به سایر نقاط جهان گزارش دهد. به همین دلیل است که صنعت نوشتن، ویرایش و ایجاد محتوا، همیشه به صداهای جدید با چیزهای منحصر به فرد برای اشتراک نیاز دارند. به خصوص از آنجا که چین در حال مدرن شدن بیش از هر زمان دیگری است، نیاز به محتوای انگلیسی در اخبار، رسانه ها و بازاریابی مبتنی بر محتوای عمومی، تقاضاء زیادی دارد. این نوع مشاغل می تواند از زمینه هایی مانند مسافرت، سبک زندگی مهاجرت، حوادث یا اخبار اخیر و گزارش های خاص صنعت باشد.

China Highlights شرکتی است که سردبیران، ویراستاران و نویسندگان مستقل خارجی دارد. آنها به ما کمک می کنند تا با مخاطبان خود به انگلیسی برقرار کرده و دیدگاه خارجی در مورد سفر / زندگی در چین را فراهم می کنند. علاوه بر مشاغل گفته شده در سال 2022 مشاغلی مانند مترجمی، تبلیغات، بازاریابی، مشاغل مدیریتی، هتل داری، مدیریت رستوران، هنر، موسیقی و حسابداری جزء مشاغل برتر در چین نیز محسوب می شوند. اگر مایل به مهاجرت به چین از طریق کار می باشید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و از مشاوران ما راهنمایی بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :